Referanslar | Deryapen Limited Şirketi - Derya Mobilya
MISYONUMUZ

Misyonumuz

Dünyadaki sektörel değişim ve gelişimi yakından takip etmek, konusunda her yönden takdir ve ilgi ile izlenmekte olan liderliğini korumak, bu amaçla AR-GE çalışmalarıyla sürekli değişime açık bir teknik alt yapı ile güncelliğini sürdürmek bilinci ve azmindedir.

Vizyonumuz

Doğaya ve insan faktörüne en büyük değeri veren kuruluşumuz , ergonomik ve sosyal açıdan, sahip olacakları her üründe bireylere beklentilerinin üzerinde bir hizmet ve değerin ulaşımını sağlayabilmenin sevinci ve coşkusu ile çalışmaktadır.

Ahlaka, milli ve ticari değerlere saygılı dürüst bir üretici olup özürsüz, dayanıklı ve uzun ömürlü ürünleriyle DERYAPEN adını nesillere yaymak amacındadır.

Hedefe ulaşmanın bir takım ruhu içinde olacağına yürekten inanan kuruluşumuz, tüm teknik kadrosuyla her konuda ve her fırsatta kendini yenilemektedir.

Politikamız

Misyon ve vizyonumuzun gereği hiç bir şekilde kaliteden ödün vermeksizin, dalımızda en uygun birim değerlerimizle hizmet sunmak, her türlü olumlu olumsuz bilgilendirme ve iletişime açık kalarak, ürün kalitemizin korunması amacıyla her detayda tüm farklılaşmaları en hızlı ve ekonomik şekilde sağlamak, saygıyı ve saygınlığımızı daima her şeyin üstünde görmek temel politikamızdır.